môže byť zvolenie kotlebu pre slovensko prínosom ?

Autor: Marian Paštéka | 21.11.2013 o 11:55 | (upravené 21.11.2013 o 17:13) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  188x

Dnes sa Sme "vo veľkom" zaoberá tzv.nebezpečím zvolenia p.Kotlebu za župana .Položil som si nezvyklú otázku.Môže byť pre Slovensko prípadné zvolenie p.Kotlebu prínosom,alebo jednoznačne len negatívom ?

 

A mám zaujmavé - jemne povedané netradičné odpovede. Ale začať musím "od Adama". Všetkým je nám známe,že zákony schvaľované našimi "zákonodarnými zástupcami" sú deravejšie ako ementál. Tieto diery sú zväčša urobené úmyselne ,aby sa v nich mohli ľahko pohybovať "naši priatelia v boji". A tak aj župani neraz obchádzajú zákonné pravidlá a sú zato zákonne nestíhateľný............ Len pripomeniem - nedávno bol aj na Sme článok:"župani si nakoniec aj tak urobia po svojom". Ale teraz je naraz v tomto priestore "husto".Čo sa vlastne môže stať ? Môže sa stať,že k moci a zneužívaniu dier v zákone sa dostane niekto, kto tam žiadnemu politikovi "nepasuje". A samozrejme sa okamžite urobí pokrik z toho,ako asi budeme vyzerať pred celou Európou či dokonca svetom ? Nuž ako ? Najprv si treba položiť otázku ako vlastne vyzeráme dnes ? Podľa našich politikov zrejme ako dobrý demokratický štát................ Hm. A nemyslíte si náhodou,že práve tento obraz je "poriadne pokrivený"? Ak by som tu mal vymenovať všetky absurdity tohoto štátu a "výkonov našich politikov",tak by som som sa zrejme nevmestili ani do tohoto jedného článku............ A preto si kladiem otázku : a nebude náhodou zvolenie p.Kotlebu napravením tohoto pokriveného obrazu,alebo ak chcete - napravením na správnu mieru? Ja si myslím,že bude .......... Ale to nebude ten hlavný prínos. Ako som už spomenul - naši "verejný činitelia si tu na dennom poriadku robia zo zákonov toaletný papier. A ak nový "činovník" z iného tábora aj narazil na "nezrovnalosti" predchádzajúceho šéfa - tak sa maximálne urobil pokrik v novinách a po pár dňoch sa na kauzy zabudlo. A nikto nešiel nie že do basy ,ale ani pred súd.Slovensko zatiaľ márne čaká na Slovenskú Bradáčovú či Ištoka. Ale dnes je tu nová hrozba - Kotleba. Zajtra ak sa županom stane p.Kotleba nebude možno povedať,že prehmaty ktoré koná Žilinský či Košický župan - Kotleba nemôže. A ak tomu budú chcieť zabrániť - budú musieť opraviť zákony,ale tie už nebudú platiť iba pre Kotlebu,ale aj pre ostatných županov či iných správcov "pašalíkov"............ A to je tá najväčšia hrozba. Do teraz sme mohli - prípadné kauzy po pár dňoch "vyšumeli" a kráčali sme ďalej svojou cestou. Ale Kotleba nám to všetko pokazí -aby sme ho zastavili budeme musieť zmeniť zákony a tie budú platiť aj na tých čo vládnu s našim súhlasom či dokonca podporou................... A to bude problém.....................

Záverom.Nemyslím,že prípadným zvolením Kotlebu "sa zrúti svet" - ani ten Slovenský.Naopak ukáže sa pravda o Slovensku v plnej nahote. A navyše /nakoniec hovorí sa všetko zlé je aj na niečo dobré/ môžeme očakávať,že "v rámci pohonu na Kotlebu" sa upraví nejeden zákon v neprospech šéfov pašalíkov a v prospech občanov. Osobne dodávam,že s Kotlebom sa nepoznám  a jeho názory sú my "ukradnuté",ale slovenským politikom ho s radosťou dožičím !

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

BRATISLAVA

Prestavba stanice sa blíži, Bratislava o obmedzeniach mlčí

Najskôr musia dokončiť modernizáciu električkovej trate na Špitálskej ulici.


Už ste čítali?